סרטונים וכתבות שעשו על "בית וגם סיפור":

מעריב:

"קובי פליישמן מעניק משמעות חדשה למושג החבוט "סיור מודרך. טיול עמו בבית לחם הגלילית בעקבות המתיישבים הטמפלרים הוא חוויה הורסת מצחוק"

לצפייה בכתבה

אתר מסע:

"בית לחם הגלילית של היום שומרת על יופייה האירופי. בתי אבן גדולים, תריסי עץ יפים מוגפים, בית העם ששימש מרכז רוחני לטמפלרים משמש גם היום את המושבניקים, רפתות טמפלריות גדולות נטושות בחצרות."

לצפייה בכתבה

וויי נט:

"קובי ונורית רעייתו פותחים את ביתם הטמפלרי לאורחים ומאפשרים גם ללון בו. פליישמן מספר שאחרי מלחמת השחרור, כשהגיעו המתיישבים החדשים לבית לחם, הם העדיפו את בתי הסוכנות החדישים על פני בתי האבן הישנים, שקומתם התחתונה הייתה רפת. רק בעלי החזון התאהבו בבתים העתיקים ושימרו את אופייה המיוחד של המושבה."

לצפייה בכתבה

וואלה:

"קובי פליישמן, מדריך טיולים מבית לחם הגלילית, מספר ש"מדובר בחתיכת היסטוריה. אפילו הטייסים מהטייסת הגרמנית במלחמת העולם הראשונה, התפללו בכנסייה. כאן מדובר בבני הטמפלרים שמרדו והקימו כנסייה אוונגלית בסגנון ניאו גוטי".

לצפייה בכתבה

למטייל:

" 'הבתים הם הקולבים של הסיפורים', זהו העיקרון של הטיולים שאני מדריך, סיפורי בתים ואנשים עם ניחוח של רכילות היסטורית, מסלולי טיולים בצפון מחדרה עד מטולה, עם האנשים שעשו את ההיסטוריה ועם האנשים שחיים אותה עד היום, טיול הנוגע בהומור של החיים, באהבות וכמובן גם בטרגדיות"

לצפייה בכתבה

צופית:

"בית וגם סיפור מציע 3 צימרים נעימים לאירוח של זוגות או משפחות. הצימרים נמצאים בבית לחם הגלילית, הם מיוחדים ובאווירה של פעם."

לצפייה בכתבה

הערוץ הקהילתי ק.טבעון

לצפייה בסרטון

ערוץ תנועת המושבים

לצפייה בסרטון